Aktualności

Certyfikat PN-EN ISO 9001:2009

 
Wszystkim , którzy mieli przyjemność współpracy z naszą firmą przypominamy, a zainteresowanych informujemy, iż  w zeszłym roku zostaliśmy wyróżnieni poprzez nadanie Certyfikatu PN-EN ISO 9001:2009 przez Jednostkę Certyfikującą Polskiej Akademii Jakości Cert Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach.
 
Dokument potwierdza, iż nasze umiejętności oraz sposób pracy zgodny jest z wymaganymi normami, a co za tym idzie forma naszego działania spełnia warunki ustalonych reguł w zakresie „realizacji szkoleń otwartych i zamkniętych dla klientów instytucjonalnych i indywidualnych”, a także „projektowania, produkcji i serwisu urządzeń elektronicznych”.

 

Program: Corel Training Partner

Jest nam niezmiernie miło pochwalić się, iż firma BACOM od listopada 2014 roku przystąpiła do proramu COREL TRAINING PARTNER. Dzięki współpracy z firmą Corel możemy korzystać z wiedzy, narzędzi oraz materiałów niezbędnych do przeprowadzenia szkoleń, które obecnie prowadzimy. 

 

Kurs komputerowy „Projektowanie i zarządzanie stronami internetowymi”

W dniach 02.04 - 16.04.2014 firma BACOM przeprowadziła kurs komputerowy dotyczący projektowania i zarządzania stronami internetowymi. Program kursu obejmował m. in.:
 
- zapoznanie z zasadami właściwego funkcjonowania stron www, strukturę sieci internetowych, ogólną budowę strony internetowej
- język HTML
- kaskadowe arkusze styl w CSS
- projektowanie wyglądu graficznego stron WWW
- umieszczenie prezentacji WWW na serwerze
- programowanie obiektów w PHP.

Czytaj więcej...

Darmowy kurs komputerowy z obsługi Internetu e-Citizen

W drugim kwartale 2013 roku przeprowadziliśmy darmowe warsztaty z obsługi internetu dla wszystkich zainteresowanych z obszaru aglomeracji śląskiej. Każdy kursant otrzymał certyfikat ukończenia szkolenia.